Darmowa gra szkoleniowa „Giganci Negocjacji”

Czas trwania 4575 min  Liczba uczestników min: 4, max: 24, optymalnie: 1218
Darmowa gra szkoleniowa - Giganci Negocjacji - negocjacje

Gra „Giganci Negocjacji” powstała na bazie teorii gier. Wprowadza dziewięć rund rozgrywki pomiędzy niewielkimi zespołami negocjacyjnymi. Z powodzeniem wykorzystasz tę grę na zajęciach z początkującymi, jak i średnio zaawansowanymi negocjatorami.

Gra przenosi uczestników na rynek motoryzacyjny, gdzie rywalizują jako producenci i sprzedawcy motocykli. Ustalając ceny swoich produktów mogą współpracować, aby optymalnie wykorzystać ograniczony popyt rynku. Mogą także konkurować, aby zyskać więcej niż przeciwne zespoły. W tej grze, jak w biznesie, współpraca przynosi wymierne korzyści, ale i ryzyko strat.

Rozgrywka pozwala na doświadczenie emocji związanych z podejmowaniem decyzji, zachowaniami negocjatorów oraz stosowanymi przez nich stylami negocjacyjnymi. Wśród wniosków znajdzie się również miejsce na inne istotne elementy negocjacji, takie jak współpraca w zespole negocjacyjnym, zabezpieczenie przed ryzykiem, przekonania negocjatorów i ich wpływ na wynik, czy zaufanie w biznesie.

Cele gry

 • Doświadczenie emocji związanych z procesem decyzyjnym w negocjacjach.
 • Doświadczenie emocji związanych z zachowaniami negocjatorów.
 • Doświadczenie wpływu stylów negocjacyjnych na wynik negocjacji oraz na zachowania negocjatorów.
 • Doświadczenie i omówienie elementów ważnych dla wyniku negocjacji.

Pobierz darmowe gry

Skorzystaj z formularza, aby otrzymać bezpłatnie gry "Giganci Negocjacji" oraz "As Wywiadu".

Twoje imię:

Twój e-mail:
15 komentarzy do “Darmowa gra szkoleniowa „Giganci Negocjacji”

 1. Sięgnąłem bo mi polecano i nie zawiodłem się. Doskonała narzędzie do wprowadzenia w tematykę negocjacji zgodnie z cyklem Kolba.

 2. Polecam tę grę. Świetnie nadaje się do szkolenia z podstaw negocjacji. Dobra interakcja i dynamika. Po zakończeniu gry możliwość dogłębnej analizy i formułowania ciekawych wniosków.

 3. Skorzystajcie z tej darmowej opcji pozyskania gry Kilkuktornie już podczas m.in. szkolenia z negocjacji w biznesie korzystałem z tej gry. Rywalizacja, stosowane techniki i taktyki oraz dobra zabawa. Polecam.

 4. Witam,

  Bardzo ciekawa i skuteczna gra!!!
  Polecam!!! Gratuluje pomysłodawcom!!!

 5. bardzo ciekawa gra, angażuje uczestników; z pewnością będę z neij korzystała ponownie

 6. Gra pt. Giganci negocjacji była jedną z pierwszych z jakich skorzystałam na tym portalu i wykorzystałam ją w ramach swoich zajęć wielokrotnie. Wymaga dobrego wprowadzenia i instruktarzu, ale zwykle wciąga graczy i po jej zakończeniu wielokrotnie jeszcze na kolejnych zajęciach grupa odwołuje się do doświadczeń z gry. Wykorzystuję ją nie tylko na warsztatach z negocjacji i rozwiązywania konfliktów, ale też z komunikacji. Polecam!

 7. Ciekawa gra. Sprawia satysfakcję grającym i wzbudza autentyczne zainteresowanie. Pada oczywiście kłopotliwe pytanie czy zmowy cenowe są legalne:). Sporo zespołów gra bezpiecznie na pełną współpracę w parach. Warto podkreślać (np. poprzez „ufundowanie” głównej nagrody, że celem jest zdobycie pierwszego miejsca wśród wszystkich. Dodaje to adrenaliny grze. Polecam.

 8. Bardzo ciekawa gra polecam wszystkim trenerom

 9. Znam grę Giganci negocjacji w nieco innej wersji i podczas jej przeprowadzania uczestnicy bardzo wyraźnie doświadczali różnych technik negocjacyjnych. A przy tym świetnie się bawili. jedna z najciekawszych gier, które miałam do tej pory możliwość prowadzić

 10. Bardzo ciekawe gry! Polecam!

 11. Z niejednej gry miałam okazję korzystać na zajęciach z ZARZĄDZANIA.
  Super gry, urozmaicenie w wykładach i uczestnicy zdobywają praktykę.

  Polecam wszystkim wykładowcom

 12. Świetne pomysły na gry i ćwiczenia szkoleniowe. Wykorzystałam je na zajęciach z psychologii pracy i zostały świetnie przyjęte. Dobrze opracowane merytorycznie, mają jasno określony cel i bez wątpienia spełniają swoje zadanie. Pozwalają zobaczyć perspektywę innychi zrozumieć sens negocjacji. Polecam serdecznie!

 13. Bardzo interesujące gry. Nie zdążyłam jeszcze wszystkiego wypróbować, ale wydaja sie byc logiczne i użyteczne.

 14. Bardzo dobra gra symulacyjna. Włączyłem ją do ostatnio prowadzonego dla zespołów sprzedażowych szkolenia. Scenario opisane bardzo wyczerpująco. U moich uczestników w początkowej fazie pospiech spotkań negocjacyjnych wpłynął bezpośrednio na brak końcowych ustaleń. W kolejnych sami zdecydowali, że bez konsensusu może być tylko trudniej.
  Bardzo polecam tą grę, w której uczestnicy doświadczają swoich postaw i zachowań z perspektywy sobie wcześniej nieznanej. Uczą się bardziej.
  polecam bo naprawdę warto.

 15. Świetna gra szkoleniowa, którą przećwiczyłam na szkoleniu i pozytywnie wpłynęła na jego przebieg. Gra przynosi oczekiwane efekty wtedy, jeśli nie jest jedynie „wypełniaczem czasu”, ale stanowi podstawę edukacyjną do poparcia teorii doświadczeniem własnym uczestników szkolenia, a tak właśnie jest w przypadku „Gigantów negocjacji”. Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.