Autorzy gier

Krzysztof Szewczak

Krzysztof Szewczak - Projektant gier szkoleniowych i symulacyjnych

Ukończył studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz podyplomową Akademię Rozwoju Umiejętności Trenerskich w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Od 2006 roku związany z branżą szkoleniową i zarządzania personelem.

Projektując gry łączy zarówno doświadczenia z różnych organizacji biznesowych, jak i trenerskie oraz wiedzę z zakresu psychologii. Jest autorem gier dostępnych w serwisie GraSzkoleniowa.pl.

Wiktor Wołoszko

Wiktor Wołoszko - Projektant gier szkoleniowych i symulacyjnych

Psycholog biznesu i trener. Absolwent studiów podyplomowych z zarządzania personelem na SWPS i Szkoły Coachów we Wszechnicy UJ. od 2005 roku szkoli i doradza w obszarach związanych ze sprzedażą i obsługą klienta, prezentacjami biznesowymi oraz budowaniem zespołów. Korzysta przy tym z różnych narzędzi rozwojowych – głównie z gier szkoleniowych i symulacyjnych.

Od 2014 roku wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej, na kierunku doradztwo zawodowe i coaching.

Z jego wsparcia skorzystali między innymi właściciele firm, specjaliści oraz menadżerowie z organizacji takich jak – Lego, Mercedes-Benz Polska, WSB Gdańsk, Blue Media S.A., MADKOM S.A., Fundacja Gospodarcza, Port Lotniczy Bydgoszcz, E-Doradca, Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości, Gras Korzybie, Allianz.