Zapisz się i odbierz
3 darmowe Gry szkoleniowe

Zapisz się i odbierz
3 darmowe Gry szkoleniowe

Wykorzystaj je na swoich szkoleniach, zajęciach. Niech uczestnicy doświadczą emocji, rywalizują, współpracują i przy okazji uczą się kluczowych kompetencji miękkich!

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest GrowinGame Sp. z o.o.. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.

Co otrzymasz?

Te gry możesz wykorzystać podczas pracy z

Pobierz, skorzystaj z tych gier i miej pewność, że

Uczestnicy zaangażują się w szkolenie

Gry w przeciwieństwie do biernego słuchania wprowadzają do Twoich zajęć interakcję, angażują do uczestnictwa, zadawania pytań i wymiany doświadczeń.

Twoje warsztaty trafiają do wszystkich odbiorców

Gry pozostawiają uczestnikom swobodę nabywania kompetencji bez względu na preferowany styl uczenia się. Odpowiednia konstrukcja oraz omówienie gier sprawiają, że wszyscy uczestnicy są angażowani w proces uczenia się.

Twoje zajęcia zostaną zapamiętane

Jesteśmy psychologami i trenerami biznesu. Tworząc gry korzystamy z kompetencji zdobytych w korporacjach, firmach doradztwa personalnego, czy prowadząc szkolenia z umiejętności miękkich.

Zwiększy się skuteczność Twoich warsztatów

Gry sprawiają, że uczestnikom łatwiej jest podjąć ryzyko zmiany zachowań. Pozwalają wypracować rozwiązania, które można wdrożyć po szkoleniu.

Lepiej poznasz aktualny poziom kompetencji uczestników

Uczestnicy mogą wykazać się tylko takimi kompetencjami, które posiadają. Możesz więc wykorzystać gry także przed szkoleniem jako atrakcyjną formę analizy potrzeb szkoleniowych.

Z łatwością poprowadzisz rozgrywkę

Gry szkoleniowe bazują na pewnych zasadach, które możesz zmieniać. Masz duże możliwości dostosowania ich, nie tylko przed szkoleniem. Możesz robić to także w trakcie warsztatu, elastycznie reagując na pojawiające się sytuacje. Z instrukcji do każdej z gier dowiesz się jak przygotować, przeprowadzić i omówić rozgrywkę.

Uczestnicy docenią Twoje umiejętności prowadzenia warsztatów

Gry umożliwiają Ci odejście od roli eksperta. Dzięki nim możesz bazować na doświadczeniu i umiejętnościach uczestników. Pozwalają tym samym na docenienie ich doświadczenia i wkładu w szkolenie.

Projektanci tych gier bazują na wiedzy psychologicznej oraz doświadczeniu biznesowym

Jesteśmy psychologami i trenerami biznesu. Tworząc gry korzystamy z kompetencji zdobytych w korporacjach, firmach doradztwa personalnego, czy prowadząc szkolenia z umiejętności miękkich.

Zwiększysz swoje szanse na zainspirowanie uczestników

Gry często pozwalają na uświadomienie sobie czegoś, co byłoby trudne lub nawet niemożliwe do zauważenia w przypadku innych metod rozwojowych. W trakcie gry uczestnicy mogą lepiej przyjrzeć się swoim zachowaniom i reakcjom. Konfucjusz napisał „Co usłyszę, zapomnę. Co zobaczę, zapamiętam. Co sam zrobię, zrozumiem.”

Przesłanie dla Planety – wykorzystasz tę grę, aby

Gra może być również świetnym punktem wyjścia – inspiracją do zaplanowania
i wdrożenia działań proekologicznych w życiu i/lub w organizacji.

Gra wraz z krótkim podsumowaniem trwa od 15 do 30 minut.

Język gry

PL

Ilość uczestników

6–25, optymalnie 9–20

Czas gry

15–30 minut

O grze

Uczestnicy mają wykonać zadanie polegające na odkryciu łączących ich cech. Aby to było możliwe muszą nawiązać relacje z innymi i zadawać pytania podane na kartach. W efekcie gracze szukają wspólnych doświadczeń, postaw, przekonań, czy wartości, które dotyczą tematyki proekologicznej. Zdobyta wiedza stanie się kluczem do odszyfrowania hasła, które jest zakodowane z użyciem aplikacji multimedialnej. Od zaangażowania i wysiłku grupy zależeć będzie powodzenie misji przekazanej przez “obcych”!

Gra daje uczestnikom możliwość przełamania pierwszych lodów i wejścia w interakcję. Zdobywanie kolejnych, czasem zaskakujących informacji o innych osobach, ma walor nie tylko integracyjny, ale przede wszystkim proekologiczny. Służy tym samym podniesieniu energii grupy i jest dobrym impulsem do dyskusji na temat ważnych zachowań przyczyniających się do ochrony Planety.

Informacje zgłaszane na bieżąco przez graczy wprowadzasz do aplikacji i są one od razu widoczne dla wszystkich. Dzięki temu fakty na temat grupy są utrwalane i mogą być przedmiotem dalszego omówienia.

Dodatkowa zaleta gry to prostota prowadzenia oraz możliwość realizacji nawet w większych grupach (20-30 osób).

As wywiadu – wykorzystasz tę grę, aby

Język gry

PL

Ilość uczestników

6–18, optymalnie 10-16

Czas gry

1,5 h

O grze

„As wywiadu” niezwykle zaangażuje uczestników Twoje szkolenia, wymagając od nich nawiązania wielu interakcji. W unikalny sposób łączy dynamikę rozgrywki ze skłanianiem do refleksji i uważności.

Ponadto uczestnicy odnajdą w niej ciekawy problem społeczny, który stanowiąc tło scenariusza, wzbogaca dyskusje i wnosi do gry dodatkową wartość.

Giganci negocjacji – wykorzystasz tę grę, aby

Język gry

PL

Ilość uczestników

4–24, optymalnie 12–18

Czas gry

45–75 minut

O grze

Gra „Giganci Negocjacji” powstała na bazie teorii gier. Wprowadza dziewięć rund rozgrywki pomiędzy niewielkimi zespołami negocjacyjnymi. Z powodzeniem wykorzystasz tę grę na zajęciach z początkującymi, jak i średnio zaawansowanymi negocjatorami.

Gra przenosi uczestników na rynek motoryzacyjny, gdzie rywalizują jako producenci i sprzedawcy motocykli. Ustalając ceny swoich produktów mogą współpracować, aby optymalnie wykorzystać ograniczony popyt rynku. Mogą także konkurować, aby zyskać więcej niż przeciwne zespoły.

W tej grze, jak w biznesie, współpraca przynosi wymierne korzyści, ale i ryzyko strat. 

Podczas rozgrywki uczestnicy doświadczą emocji związanych z podejmowaniem decyzji zachowaniami negocjatorów oraz stosowanymi przez nich stylami negocjacyjnymi. Wśród wniosków znajdzie się również miejsce na inne istotne elementy negocjacji, takie jak współpraca w zespole negocjacyjnym, zabezpieczenie przed ryzykiem, przekonania negocjatorów i ich wpływ na wynik, czy zaufanie w biznesie.

W jaki sposób otrzymasz gry?

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest GrowinGame Sp. z o.o.. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w polityce prywatności. Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA. Mają zastosowanie Polityka prywatności oraz Regulamin serwisu Google.

Zapisując się do naszego newslettera możesz liczyć na

Nasi klienci o nas

Szukasz gier rozwijających inne kompetencje?

Copyright © 2023 GraSzkoleniowa.pl & GrowinGame Sp. z o.o.
Strona pod troskliwymi skrzydłami 🦋 simply yourself
Scroll to Top