Przeciwdziałanie mobbingowi – warsztat pokazowy z grą Mobbusters

Szkolić pracowników nt. mobbingu, to spore wyzwanie. Można puścić slajdy i omawiać sądowe orzecznictwa… Ale czy to może uruchomić trwałą zmianę? 

Lepszym rozwiązaniem jest postawić uczestnika w roli właściciela, który poprzez swoje decyzje doświadczy jak zjawisko mobinngu odbija się na efektywności organizacji.

W samej grze zaszyta jest wiedza – poprzez pytania, przypadki i quizy, gra angażuje uczestników do dyskusji i własnych przemyśleń Z Przemysław Rajchel zorganizowaliśmy warsztat pokazowy z użyciem gry Mobbusters, który potwierdził użyteczność tego narzędzia.

Więc jeśli szkolisz z tego tematu i chcesz bardziej angażować, wpływać na postawy i zachowania uczestników, to koniecznie poznaj to narzędzie.


Napisz do nas na kontakt@graszkoleniowa.pl i zgłoś swoje zainteresowanie.
Premierę gry na GraSzkoleniowa.pl planujemy na kwiecień – damy znać!

PS To już drugi raz jak gościmy w ADN Centrum Konferencyjne
 – wnętrza sprzyjają warsztatowej pracy, catering łechcze podniebienie, a obsługa staje na wysokości zadania, abyśmy mogli się skupić na clou trenerskiej roboty – dzięki!

…Poza tym szkolenia w realu, to super okazja do spotkania ze znajomymi trenerami i klientami – do następnego razu.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się!

ww-1.jpg
Wiktor Wołoszko
Psycholog biznesu i trener. Absolwent studiów podyplomowych z zarządzania personelem na SWPS i Szkoły Coachów we Wszechnicy UJ. od 2005 roku szkoli i doradza w obszarach związanych ze sprzedażą i obsługą klienta, prezentacjami biznesowymi oraz budowaniem zespołów. Korzysta przy tym z różnych narzędzi rozwojowych – głównie z gier szkoleniowych i symulacyjnych.

Może zainteresuje Cię również

  Wyobraź sobie sytuację – masz świetną grę szkoleniową. Wiesz, że dzięki niej uczestnicy doświadczą czegoś ważnego, nowego, zobaczą coś z innej perspektywy… W oparciu o to doświadczenie chcesz z nimi wypracować wartościowe wnioski rozwojowe....
Szkolić pracowników nt.mobbingu, to spore wyzwanie. Można puścić slajdy i omawiać sądoweorzecznictwa… Ale czy to może uruchomić trwałą zmianę?  Szkolić pracowników nt. mobbingu, to spore wyzwanie. Można puścić slajdy i omawiać sądowe orzecznictwa… Ale czy...
Karty są kluczowym elementem gry Mądrość słów, którą wykorzystasz do uczenia zasad udzielania informacji zwrotnej (IZ) i trenowania ich w praktyce. Na każdej karcie wskazana jest Mądrość-zasada, którą warto się kierować udzielając drugiej osobie IZ – tu...
Scroll to Top