Gry szkoleniowe do zastosowania online

Te gry szkoleniowe możesz zastosować podczas warsztatów online.

Nazwa gryRozwijanie obszary / kompetencje
30 dniPlanowanie i komunikowanie procesu zmiany w organizacji. Świetna na wyłonienie/uświadomienie uczestnikom czynników, które decydują o powiedzeniu wdrożenia zmian.
FormułaOrganizowanie pracy, delegowanie zadań, monitorowanie efektów, motywowanie. Założenia gry zostały oparte na uznanej koncepcji Przywództwa Sytuacyjnego, autorstwa Paula Herseya i Kena Blancharda.
Czas redakcjiWspółpraca, komunikacja, organizowanie pracy własnej i zespołu, indywidulane narzędzia zarządzania sobą w czasie.
ObcyObsługa klienta, badanie potrzeb, radzenie sobie z obiekcjami, budowanie pierwszego wrażenia w kontakcie z klientem.
TargowiskoSprzedaż – badanie potrzeb, prezentacja, radzenie sobie z obiekcjami, up-selling, cross-selling.
Traktat pokojowyNegocjacje – czynniki wpływające na wynik, techniki negocjacyjne.
WyboryAutoprezentacja – mowa ciała, przekonywanie innych do swoich idei/rozwiązań, wystąpienia publiczne.
FilmWspółpraca, komunikacja, różnice w stylach komunikacji (DISC, FRIS).
WierzycieleNegocjacje – czynniki wpływające na wynik, techniki negocjacyjne.
Droga pytańTrening umiejętności zadawania pytań w trakcie rozmowy sprzedażowej. Doświadczenie i omówienie wpływu różnych pytań na skuteczność sprzedaży. Wygenerowanie listy najciekawszych pytań do wykorzystania w praktyce

Zobacz fragmenty rozgrywki online z grą szkoleniową Targowisko

Pamiętaj proszę, że aby użyć powyższych gier będą potrzebne drobne modyfikacje. Na przykład: zamiast wydruków przekazujesz pdfy* lub ustne instrukcje, podział na grupy zastępujesz przydzielaniem do wirtualnych pokoi, itd. Chętnie doradzę i skonsultuję z Tobą Twoje pomysły na ich wykorzystanie – napisz do mnie. To bezpłatna usługa!

Nic nie ryzykujesz przy zakupie moich gier! Jeśli zdecydujesz się wykorzystać inne metody, masz aż 90 dni na zwrot kupionej gry.

* Aby nie przekazywać uczestnikom całej gry w wersji pdf, którą ode mnie otrzymujesz przy zakupie, wykorzystaj np. bezpłatny program Primopdf. Dzięki niemu przygotujesz dla graczy tylko te strony, które zaplanujesz. Zobacz małą videoinstrukcję jak to zrobić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *