Historia Pawła

Jestem właścicielem Spółki konsultingowo – doradczej. Zajmujemy się zarządzaniem zmianą w organizacjach, doradztwem oraz szkoleniami.

Grę SKANDAL zastosowałem na jednym z warsztatów dedykowanych liderom Akademii Rozwoju Osobistego Columbus. Rozgrywce towarzyszyła ciągła presja czasu – uczestnicy musieli bardzo szybko reagować i zbierać informacje, podzielili się również na zespoły analityczne, by skuteczniej przetwarzać dane.

Pojawiło się sporo emocji – słychać było jak niektórzy uczestnicy żywiołowo reagowali na powierzone zadania. Było nerwowo, kreatywnie, a czas płynął nieubłaganie.

Dzięki grze uczestnicy zauważyli jak lepiej pracować nad wyznaczaniem zadań dla poszczególnych osób, w jaki sposób skuteczniej realizować wyznaczone cele i jak sprawniej komunikować się między sobą.

Moim zdaniem SKANDAL daje możliwość sprawdzenia siebie w nowych okolicznościach, zwłaszcza wśród nowopoznanych osób. To świetna okazja, by zaobserwować jak inni reagują na stres, przetwarzają informacje, kto przejmuje rolę lidera grupy, a kto z boku analizuje i dostarcza danych.

Gra daje również możliwość sprawdzenia swoich kompetencji i ich rozwijania. Sam wykład, warsztat, przekazanie wiedzy nie dałyby takiego efektu jak gra.

Dodatkową korzyścią było to, że rozgrywka zadziałała jak ice breaker – zintegrowała grupę i pomogła zbudować sprzyjający klimat pod dalszą pracę.

Wsparcie GraSzkoleniowa.pl jest w pełni profesjonalnie – odpowiedź na zadane pytania otrzymałem niemal natychmiastowo. Dostałem również kilka propozycji innych gier na moje zapytanie dotyczące określonych kompetencji, preferencji, co do stopnia trudności i grupy wiekowej.

Podobał Ci się ten wpis? Podziel się!

ww-1.jpg
Wiktor Wołoszko
Psycholog biznesu i trener. Absolwent studiów podyplomowych z zarządzania personelem na SWPS i Szkoły Coachów we Wszechnicy UJ. od 2005 roku szkoli i doradza w obszarach związanych ze sprzedażą i obsługą klienta, prezentacjami biznesowymi oraz budowaniem zespołów. Korzysta przy tym z różnych narzędzi rozwojowych – głównie z gier szkoleniowych i symulacyjnych.

Gry związane z wpisem

Komunikacja w zespole

199,00 2.490,00  z VAT

Może zainteresuje Cię również

Zapraszam Cię na Wieczorek trenerski – spotkanie online. Tym razem podzielę się sprawdzonymi sposobami na omówienie z uczestnikami rozgrywki. Będzie o tym: jakie są etapy omówienia? jakie pytania można zadać? z jakimi błędami spotkałem się …

Poznaj sprawdzone sposoby na omówienie rozgrywki – Wieczorek trenerski Read More »

Czy wiesz, że z końcem października mija termin składania wniosków na dofinasowanie działań na Twojej uczelni? W jego ramach polskie szkoły wyższe będą mogły m.in.: Czy wiesz, że wiele z tych elementów można wdrożyć używając …

Zdobądź dofinasowanie działań na uczelni wyższej – do 31.10.23 Read More »

Już w środę 13.09 w Warszawie spotykamy się z trenerami i trenerkami! Hasłem przewodnim wydarzenia jest “Nauka przez doświadczenie – narzędzia i praktyka“. Przyjdź i weź udział w pokazowych rozgrywkach. Dotknij, poznaj, zapytaj autorów o …

“Nauka przez doświadczenie – narzędzia i praktyka” – spotkanie na żywo 13.09.2023 Read More »

Scroll to Top